David Lynch Foundation

Ваші данні відправлені

Зробити внесок

Наші реквізити

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЕВІДА ЛІНЧА В СХІДНІЙ ЄВРОПІ»
Код ЄДРПОУ: 41685213
Рахунок: UA973204780000026008924438815
в ПАТ АБ «Укргазбанк» у м. Києві

Мета фонду Девiда Лiнча

Дати можливість кожному охочому навчитись боротися зі стресом, агресією та поліпшити психологічне здоров'я за допомогою Трансцендентальної Медитації безкоштовно

Про медитацію

Боротьбі зі стресом присвячені десятки наукових праць, але ти досі не знаходиш в аптеках чарівну пігулку від хронічної втоми? Ти знаєш, що в тебе є потенціал, але не в курсі, як його «розконсервувати»? Ти шукаєш додаткові години в добі, щоб встигнути хоча б половину запланованого? Балансуєш між домом, роботою, хобі та саморозвитком, і страх не встигнути, не впоратися — переслідує і не дає розслабитися, відновитися? Багато хто скаже: «Така сьогоднішня реальність. Але що, як вічний двигун міститься в тобі? Що, як ціна продуктивності — всього година твоєї уваги на день? Звучить надто добре, щоб повірити? А тисячі людей по всьому світу — від голлівудських зірок і глав корпорацій до дітей і ветеранів — успішно використовують інструмент із розкриття внутрішнього ресурсу. Техніка Трансцендентальної Медитації — не магія і не релігія. Це простий, зрозумілий інструмент, який дає змогу використовувати сили твого тіла і розуму так, щоб скажений темп життя перестав вимотувати і став темпом твоїх звершень!

Навіщо потрібна ТМ

1. Щоб подолати стрес.

Тиск на роботі, необхідність приймати рішення в стислі терміни, палаючі дедлайни, амбітні проєкти, які вимагають колосальних моральних сил — усе це середньостатистична картина сьогодення. Якщо твій організм погрожує перейти в режим енергозбереження, а гальмувати немає коли — тобі буде цікаво дізнатися, де брати невичерпний ресурс.

2. Щоб вийти з ситуації і повернутися в неї — переможцем.

Коли ти з головою в процесі, не завжди виходить побачити картину загалом. Адже саме такий погляд допомагає побачити слабкі місця і вчасно підстелити солому. Якщо твоя залученість заважає виринути, підзарядитися, оцінити ситуацію з боку і знайти раптове рішення — спробуй Трансцендентальну Медитацію. Виявляється, навіть 20 хвилин може вистачити, щоб знайти вихід із глухого кута.

3. Щоб згадати, що таке здоровий сон і відсутність зайвих тривог.

Ти теж перед сном годинами дивишся в стелю, намагаючись проаналізувати минулий день і спланувати наступний? Адже в цей час можна було б спати і відправити нервову систему на перезавантаження. Якщо на запитання «Ти висипаєшся?» ти відповідаєш «Куди?» — саме час освоїти новий інструмент і повернути задоволення міцного сну.

4. Щоб знайти джерело натхнення.

Хтось стверджує, що творчість — справа практики та посидючості. Хтось говорить про силу натхнення. Насправді це гармонійне поєднання одного й іншого. І якщо приборкати нетерплячість ти можеш самостійно, то де ховається муза? Як не дивно — в тобі. Дізнайся, як перетворити натхнення з непередбачуваної стихії на твій підручний інструмент.

Це твоя тема, якщо:

ти хочеш позбутися тривожності, яка заважає діяти;

ти намагаєшся повернути нормальний сон, привести до ладу здоров'я і нормалізувати стосунки;

ти розумієш, що готовий робити більше, але не знаєш, де взяти на це сили;

ти прагнеш до балансу в усіх сферах життя, але ще не знайшов фундамент — внутрішню гармонію.

За допомогою ТМ:

ти дізнаєшся, як стреси впливають на твій організм і навчишся вивільняти власну енергію без зайвих зусиль;

ти оціниш можливості Трансцендентальної Медитації та приймеш рішення про те, чи готовий змінювати своє життя;

ти розвієш міфи про медитації. Ти зрозумієш: це не магія, це — твій інструмент, і для того, щоб зробити прорив, тобі знадобишся тільки ти;

ти навчишся знаходити час на те, щоб бути щасливою і активною людиною — вдома, на роботі, в хобі, також налагодиш відносини з довкіллям.

Що ти отримаєш у результаті?

Ти зможеш жонглювати усіма обов'язками без зайвих стресів.

Ти навчишся розуміти себе, свої пориви і спрямовувати сили в конструктивне русло.

Ти отримаєш інструмент, який продовжить годинник твоєї ефективності мінімум удвічі.

Ти нарешті виспишся, погодься, це дорогого коштує!