David Lynch Foundation

Ваші данні відправлені

Зробити внесок

Наші реквізити

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЕВІДА ЛІНЧА В СХІДНІЙ ЄВРОПІ»
Код ЄДРПОУ: 41685213
Рахунок: UA973204780000026008924438815
в ПАТ АБ «Укргазбанк» у м. Києві

David Lynch Foundation

Всесвітньо відомий благодійний фонд Трансцендентальної Медитації. Був заснований кінорежисером Девідом Лінчем у 2005 році

Про нашу діяльність

Наша місія

Фонд Девіда Лінча допомагає запобігти та викорінити проблему травм і токсичного стресу серед груп ризику, сприяючи широкому впровадженню науково обґрунтованої програми Трансцендентальної Медитації (TM) для поліпшення їх здоров'я, когнітивних здібностей і продуктивності.

Наша візія

Працюючи у партнерстві з міжнародною мережею професійних сертифікованих інструкторів, Фонд Девіда Лінча стане глобальним каталізатором для прийняття програми Трансцендентальної Медитації (ТМ) приватними особами та закладами шляхом:

встановлення загального розуміння ефективності ТМ серед керівників уряду, охорони здоров’я, освіти, ЗМІ та бізнесу, а також серед широкого загалу;

залучення коштів для реалізації програм ТМ у закладах, що обслуговують групи ризику;

забезпечення інституційного впровадження програми ТМ на національному та міжнародному рівнях;

фінансування незалежних досліджень за програмою ТМ для глибшого розуміння широкого впливу методики на мозок, здоров'я та поведінку.

Передумови

Населення, яке входить до груп ризику, страждає від високого рівня хронічного стресу та пов’язаних із ним стресових розладів. Це сприяє насильству, злочинності та значним витратам на охорону здоров’я, а також порушуює ефективність освітніх, медичних, реабілітаційних і професійних програм.

З часу заснування у 2005 році в США та у 2017 році в Східній Європі Фонд Девіда Лінча допоміг впровадити техніку Трансцендентальної Медитації для більш ніж 500 000 дітей і дорослих по всьому світу. 

За сприяння Фонду Девіда Лінча навчаються:

ветерани з ПТСР та їхні сім’ї;

діти-сироти;

діти з аутизмом, ДЦП та іншими особливостями розвитку;

жінки та діти, які пережили насилля та жорстоке поводження;

жінки у в’язницях та ін.

Ми організовуємо і проводимо наукові та професійні конференції з представниками бізнесу, освіти, ветеранів, виправних та реабілітаційних закладів, а також зустрічі лідерів думок і широкого загалу щодо ефективності ТМ.  Крім того, Фонд Девіда Лінча у США фінансує незалежні наукові дослідження для оцінки впливу програми ТМ на успішність, СДУГ та інші розлади навчання, тривожність, депресію, зловживання наркотиками, серцево-судинні захворювання, посттравматичний стресовий розлад і діабет. Ефективність наших програм досліджувалась у провідних медичних школах, включно з Гарвардською медичною школою, Стенфордською медичною школою та Єльською медичною школою, і отримала схвалення та підтримку від приватних фондів та державних установ, зокрема Національного інституту охорони здоров'я, Фонду General Motors, Фонд Крайслера, Фонду Келлога, Індійських служб охорони здоров’я, багатьох шкільних округів та державних департаментів США.  Наразі ведеться підготовка проведення досліджень впливу техніки ТМ серед українських ветеранів АТО/ООС та дітей із аутизмом.