Проєкт “Наукових дослідження по ПТСР”

Фонд Девіда Лінча в Східній Європі (Україна), також Фундація Махаріші в Україні (Україна)  разом з Фондом “ Для моєї України” (Україна) та Американським інститутом досліджень (США) почали наукові дослідження.

Під час війни гостро стоїть питання в реабілітації військових, волонтерів, психологів і всіх тих, хто повертається з зони бойових дій. Вони, як ніхто інший, потребують підтримки і психологічної допомоги.

Фонд Девіда Лінча в Східній Європі (Україна), також Фундація Махаріші в Україні (Україна)  разом з Фондом “Для моєї України” (Україна) та Американським інститутом досліджень (США) почали наукові дослідження по впливу техніки Трансцендентальної медитації на здоров’я та загальний стан тих, хто повернувся з війни.

Дослідження плануються проводитися пів року (6 місяців). В рамках цього проєкту  група бажаючих пройде навчання техніці Трансцендентальної медитації та будуть задокументовані  зміни, які відбуватимуться з учасниками проєкту.

Проєкт направлений на популяризацію техніки Трансцендентальної медитації, як однієї з кращих технік для реабілітації постраждалих від ПТСР та імплементування її в усі медичні заклади та реабілітаційні центри країни.

Благодійна організація “Фонд Для моєї України”:

Сайт – https://4myukraine.com/

Фейсбук – https://www.facebook.com/4myukraine/