Що таке Трансцендентальна медитація

Боротьбі зі стресом присвячені десятки наукових праць, але ти досі не знаходиш в аптеках чарівну пігулку від хронічної втоми? Ти знаєш, що в тебе є потенціал, але не в курсі, як його розкрити? Ти шукаєш додаткові години в добі, щоб встигнути хоча б половину запланованого? Балансуєш між домом, роботою, хобі та саморозвитком, і страх не встигнути, не впоратися — переслідує і не дає розслабитися, відновитися?

Багато хто скаже: Така сьогоднішня реальність. Але що, як вічний двигун міститься в тобі? Що, як ціна продуктивності — всього 20 хвилин твоєї уваги на день? Звучить надто добре, щоб повірити? А тисячі людей по всьому світу — від голлівудських зірок і глав корпорацій до дітей і ветеранів — успішно використовують інструмент із розкриття внутрішнього ресурсу. 

Техніка Трансцендентальної Медитації — не магія і не релігія. Це простий, зрозумілий інструмент, який дає змогу використовувати сили твого тіла і розуму так, щоб скажений темп життя перестав вимотувати і став темпом твоїх звершень.

Техніка Трансцендентальної Медитації є найбільш дослідженою в світі. ЇЇ Дослідження тривають вже понад 40 років.

TM — це легка та природна техніка самовдосконалення, яка дозволяє нашому розуму заглибитись в середину, поза межами мислення та відчути найбільш тихий і спокійний рівень розуму, ваше найпотаємніше Я. 

Техніка практикується протягом двадцяти хвилин двічі на день, у зручній позі із закритими очима. Це надпроста, природня та легка в освоєнні техніка, що не вимагає контролю думок або концентрації на чомусь конкретному. 

Техніка Трансцендентальної Медитації – це дуже простий та швидкий спосіб глибокого відпочинку  

Під час техніки ТМ розум та тіло отримують глибокий, відновлюючий відпочинок — набагато глибший, ніж звичайне розслаблення. Під час практики істотно знижується рівень кортизолу та лактату в плазмі (основні показники стресу). Цілющий відпочинок, отриманий під час кожного застосування техніки ТМ, дозволяє зняти емоційний, психічний і фізичний стрес, покращуючи загальне здоров’я, самопочуття та життя в цілому.

Понад 600 рецензованих досліджень і наукових оглядів доказали, що регулярна практика ТМ дає широкий спектр особистих переваг — зниження тривожності та депресії, покращення пам’яті та чіткіше мислення, зниження високого кров’яного тиску, зменшення захворювань, подовження тривалості життя та більш гармонійні стосунки з оточуючими. 

Порівняльний ефект Трансцендентальної Медитації

Дізнатися про те, що відбувається під час медитації, ви можете в нашій спеціальній статті.

А тут ви можете ознайомитись з перевагами Трансцендентальної Медитації