Психологічна допомога та реабілітація цивільного населення та військовослужбовців, постраждалих внаслідок повномасштабної війни росіїї проти України.

Фонд Девіда Лінча в Східній Європі впроваджує в Україні програму ментальної реабілітації населення, постраждалого від війні. Програма, яка була впроваджена з 2005 року є офіційною програмою реабілітації військових США, та входить до групи психологічної реабілітації військових, затверджених Пентагоном. Крім того ми плануємо реалізувати програми ментальної реабілітації інших груп населення, зокрема: тимчасово переміщені особи  (цивільне населення), […]

Проєкт “Здоровий воїн”

Фонд Девіда Лінча більше 15 років допомагає військовослужбовцям та ветеранам подолати ПТСР шляхом опанування техніки Трансцендентальної Медитації.

Великий проєкт співпраці

Фонд Девіда Лінча в Східнії Європі анонсує запуск масштабного проекту спрямованого на вирешення проблеми ментальної реабілітації населення України, постраждалого внаслідок повномасштабної війни росії проти України. 

Проєкт ТМ 4U-Ukraine

Благодійний Фонд Девіда Лінча в Східній Європі та Фундація Махаріші в Україні заснували програму TM 4U-Ukraine, за допомогою якої кожен українець має змогу пройти навчання техніці Трансцендентальної медитації (ТМ) на спонсорській основі.