Великий проєкт співпраці

Фонд Девіда Лінча в Східнії Європі анонсує запуск масштабного проекту спрямованого на вирешення проблеми ментальної реабілітації населення України, постраждалого внаслідок повномасштабної війни росії проти України. 

Фонд Девіда Лінча, в своєму арсеналі, має декілька програм реабілітації різних груп населення, які він впроваджує по всьому світу з 2007 року. Основою цих програм є техніка Трансцендентальної Медитації. Вона відома в світі вже понад 70 років, поширена в 192 країнах світу, має понад 700 наукових досліджень, які підтверджують її ефективність.

Метою всіх програм є боротьба з Посттравматичним Синдромом (ПТСР). Впродовж років, Фондом було розроблено декілька програм, спрямованих на роботу із різними верствами населення. 

Основною групою з якою працюють фахівці Фонда є військовослужбовці. З 2007 року  практика ТМ введена як офіційний курс реабілітації американських військовослужбовців, ветеранів війн в Іраку, Афганістані та В’єтнамі. Для цієї роботи Фонд Девіда Лінча підписав меморандум із американськими міністерством оборони і всі витрати по ції програмі фінансує безпосередньо Пентагон.

Крім роботи з військовослужбовцями Фонд розробив окремі програми для роботи з жінками, дітьми до 14 років, загальним цивільним населенням. Всі ці програми мають наукове обґрунтування і сотні тисяч позитивних результатів по всьому світу.   

Детальніше

На даному етапі запровадження програм в Україні, Фонд концентрується на пошуку регіональних партнерів, громадських організацій, благодійних фондів, некомерційних структур, державних структур, які займаються питаннями психологічної реабілітації населення та військовослужбовців України. Реалізація цієї програми буде зроблена шляхом співпраці із регіональними партнерами. Пріоритет надається регіонам:

– із великою  концентрацію вимушених переселенців, 

– які найбільш постраждали від бойових дії,

– які задіяні як хаби для ротації військовослужбовців. 

В Україні, Фонд Девіда Лінча в Східнії Європі, запроваджує для цієї програми той самий алгоритм, який використовує в інших регіонах, де проводить свою діяльність.Суть алгоритму в тому, що ми шукаємо регіональних партнерів, підписуємо з ними меморандум про співпрацю. Основною задачею регіонального партнера є:

  • формування груп населення згідно з критеріям програм реабілітації (надаються регіональному партнеру після підписання меморандума про співпрацю),
  • первинне інформування про програму реабілітації, 
  • забезпечення умов для впровадження програми (приміщення, транспорт, тощо).

Важливо зазначити що ця програма буде впроваджуватися на безоплатній основі, фінансування передбачається з грантових програм.  

Для початку співпраці, заповніть цю форму