Психологічна допомога та реабілітація цивільного населення та військовослужбовців, постраждалих внаслідок повномасштабної війни росіїї проти України.

Фонд Девіда Лінча в Східній Європі впроваджує в Україні програму ментальної реабілітації населення, постраждалого від війні. Програма, яка була впроваджена з 2005 року є офіційною програмою реабілітації військових США, та входить до групи психологічної реабілітації військових, затверджених Пентагоном. Крім того ми плануємо реалізувати програми ментальної реабілітації інших груп населення, зокрема: тимчасово переміщені особи  (цивільне населення), із акцентом на жінок та дітей, особи звільнені із полону, особи, професії яких, мають критичне психологічне навантаження (волонтери, військові психологи, медики, працівники ДСНС, працівники в інших реабілітаційних програмах). Ця робота є безстроковою, проте вимірюється щорічними відрізками.

Зараз ми сконцентровані на роботі в вашому регіоні і впроваджуємо дві великі програми.

Перша програма спрямована на індивідуальну підтримку населення

Детальніше

Друга програма – це співпраця з місцевими благодійними фондами, громадськими організаціями, державними структурами, які займаються психологічною реабілітацією населення України.  

Детальніше

Більш детально про те, що таке Трансцендентальна Медитація, ви можете ознайомитись тут